Izvēlne

Meklēt

Jaunākie raksti

Moduļi

Akcijas

18. maijā ''Sedumi'' aicina uz ''Dārza svētkiem''

18. maijā no plkst. 9:00 līdz 15:00 tirdzniecības centra “Sedumi” (Brīvības ielā 301a, Jēkabpilī) pagalmā jau tradicionāli notiks “Dārza svētki”. Dārzkopjiem un mazdārziņa īpašniekiem šis ir stādīšanas kulminācijas laiks, tomēr SIA “Sedumi” Dā..

Lasīt vairāk..

18. maijā ''Dārza svētki''

18. maijā, no plkst 9:00 līdz 15:00, t/c ''Sedumi'' pagalmā (Brīvības ielā 301a, Jēkabpilī) aicinām apmeklēt "Dārza svētkus"!   • Puķu un stādu tirdzniecība par svētku cenām • Mājražotāju tirdziņš • Dārza un meža tehnikas prezentācijas..

Lasīt vairāk..

Pārdošanā zemeņu stādi

T/c "Sedumi" pārdošanā zemeņu stādi.   Piedāvājumā:      

Lasīt vairāk..

Pārdošanā garšaugu, gurķu un tomātu stādi

T/c "Sedumi" pārdošanā dažādu šķirņu garšaugu, tomātu un gurķu stādi.   Ar sortimentu var iepazīties šeit.

Lasīt vairāk..

Pārdošanā ''Krastmaļi sēklas'' zālāju sēklas

T/c "Sedumi" pārdošanā SIA "Krastmaļi sēklas" zālāju sēklas apzaļumošanai, lopkopībai un puķu pļavām.   Apzaļumošanai: • industriālām platībām • piemājas zālienam • sporta laukumiem • individuāli risinājumi   Lo..

Lasīt vairāk..

Akcija akumulatora ierīcēm

Pērkot kādu no akumulatora iekārtām ar akumulatoru un lādētāju, otrs lādētājs ar 50% atlaidi!   Pērkot kādu no COMPACT klases akumulatora ierīci ar lādētāju AL 101 un akumulatoru AK 10, AK 20 vai AK 30 S, otru akumulatoru AK 30 saņem ar 50% atlaidi, tikai par 79,00 EUR.  ..

Lasīt vairāk..

Vērtīgas dāvanas visiem iMow pircējiem

Tagad, pērkot STIHL iMow zāles pļaušanas robotus RMI 422 PC un RMI 632 PC, dodam dāvanā STIHL FSA 56 akumulatora krūmgriezi ar akumulatoru AK10 un lādētāju AL 101 (vērtība 249,00 EUR). Visiem STIHL iMow pļāvēju robotu pircējiem dāvinām uzstādīšanas komplektu (v..

Lasīt vairāk..

Akcijas cenas STIHL dārza traktoriem

STIHL dārza traktori ļauj ātri un ērti pļaut lielas zālāja platības. Tagad diviem dārza traktoriem piedāvājam izdevīgas cenas. STIHL RT 4097 SX ar zālāja izmešanu sānis tagad par 2399,00 EUR, bet jaudīgais RT 5097 ar ietilpīgu zāles savācēj grozu par 2699,00 EUR. Izbaudiet..

Lasīt vairāk..

Pārdošanā vīnogu stādi un krūmmellenes

T/c "Sedumi" pārdošanā vīnogu stādi (no ZS Skāduļi) un krūmmelleņu stādi (no ZS Jāņkalni).

Lasīt vairāk..
draugiem.lv