Par uzņēmumu | Meža un dārza tehnika, dārza preces - Sedumi.lv

Uzņēmums SIA „Sedumi” darbojas tirdzniecības, lauksaimniecības produkcijas ražošanas (puķkopības nozare) un būvniecības (siltumapgādes un ūdens apgādes uzstādīšana un apkalpošana) nozarēs, nodrošinot augsta līmeņa apkalpošanu un augstas kvalitātes produktus. Uzņēmuma struktūrvienības: “Sedumi” tirdzniecības centrs, “Sedumi” dārzniecība un veikals “Sēta”. Strādājam ar pārliecību, ka ikviens klients un objekts ir pats nozīmīgākais!

SIA “Sedumi” darbības pamatvirzieni:

tirdzniecība:

- apkures iekārtu tirdzniecība

- santehnikas preču tirdzniecība

- ūdens apgādes iekārtu tirdzniecība

- dārza un saimniecības preču tirdzniecība

- meža un dārza tehnikas tirdzniecība

- būvmateriālu tirdzniecība

būvniecība:

- apkures un ūdens apgādes iekārtu uzstādīšana

- santehnikas sistēmu izveide un būvniecība

- lauksaimniecības produkcijas ražošana:

- puķkopības produkcijas audzēšana

- dārzeņu dēstu audzēšana

apkalpojošā sfēra:

- dārza, parka, meža tehnikas remonts un apkope

Misija

Uzņēmuma SIA “Sedumi” misija: būt vienotai, līdzīgu uzskatu veidotai komandai, kas iegulda laiku, zināšanas, spējas un enerģiju savas un citu labklājības celšanai. Pilnveidot savas zināšanas un prasmes, lai varētu meklēt, piedāvāt, pārdot labākos un izdevīgākos risinājumus atbilstoši klienta prasībām un vajadzībām. Būt par pirmo izvēli klientam.

T/c „Sedumi” misija: piedāvāt augstas kvalitātes būvmateriālus, santehnikas materiālus un apkures materiālus un sniegt profesionālas konsultācijas par to izmantošanu gan Jēkabpils pilsētā, gan pilsētas apkaimē un visā Latvijā.

Veikala „Sēta” misija: nodrošināt ar kvalitatīviem meža un dārza tehnikas izstrādājumiem, kā arī piedāvāt augstas klases sēklas un dārza piederumus gan vietējā, gan visas Latvijas mērogā.

SIA “Sedumi” dārzniecība misija: mēs esam vienota, motivēta, līdzīgu uzskatu komanda, kas iegulda laiku, savas zināšanas un prasmes, lai celtu savu un klientu labklājību. Mēs esam uz jaunām ražošanas tehnoloģijām puķkopībā un inovatīviem risinājumiem tirdzniecībā balstīts uzņēmums ar visprofesionālāko darbinieku komandu.

Vīzija

SIA „Sedumi” ir veiksmīgs, peļņu nesošs, vadošais pakalpojumu sniedzējs tirdzniecībā un klientu apkalpošanā. SIA „Sedumi” ir uz klientu orientēts, peļņu nesošs tirdzniecības līderis un uzticams sadarbības partneris saviem klientiem un piegādātājiem.

SIA “Sedumi” dārzniecība vīzija: būt par vadošo puķkopības nozares uzņēmumu Latvijā.

Mērķis

Nemitīgi uzlabot uzņēmuma stratēģiju, darbību un darbību efektivitāti, lai nodrošinātu nevainojamu uzņēmējdarbību, lai uzņēmums vienmēr atbilstu tirgus vajadzībām un nodrošinātu savus klientus un piegādātājus ar iespējami labākiem pakalpojumiem un produkciju.

Sadarbojamies, atbalstām

Esam Jēkabpils Uzņēmēju biedrības biedri

Atbalstām basketbola klubu “Jēkabpils”

draugiem.lv