SIA “Sedumi” vēsture

 

Uzņēmums SIA „Sedumi” ir dibināts 2000. gada martā, apvienojoties 3 līdzīgi domājošiem un ar svaigām idejām apveltītiem cilvēkiem: Egilam Bojāram, Sarmim Kalniņam, Aijai Bojārei.


2000. gada 9. augustā tiek atvērts veikals “Sēta” (Brīvības ielā 165, Jēkabpilī). Sākotnēji veikala “Sēta” pamatsortiments ir  meža un dārza tehnika, sēklas, dārzniecības ķīmijas, dārza instrumenti, puķu podi, grieztie ziedi, istabas augi un saimniecības preces, laika gaitā paplašinoties, sortimentu papildina  preces santehnikai, būvniecībai un apkurei.


2003. gadā veikalā “Sēta”, rodoties pieprasījumam, tiek atvērta  meža un dārza tehnikas remontdarbnīca, kurā  tiek veikta tehnikas apkope un garantijas remonti tādu ražotāju tehnikai kā STIHL, Bosch, Al-Ko, Oleo-Mac, Husqvarna, Zongshen u.c.


2003. gadā SIA “Sedumi” iegādājas siltumnīcas Brīvības ielā 301a, Jēkabpilī.


2003. gada augustā tiek izveidota struktūrvienība SIA „Sedumi” dārzniecība, kuras mērķis ir nodrošināt Latvijas stādu tirgu ar kvalitatīvu vasaras puķu stādāmo materiālu, kā arī piedāvāt inovatīvas idejas jebkuram dārzam un pilsētvidei.
Augot pieprasījumam un attīstoties Latvijas ekonomikai tieši būvniecības nozarē, tiek nolemts izveidot tirdzniecības centru, kura specializācija būtu būvniecības preču piedāvājums.


2007. gada 26. jūlijā tiek atvērts tirdzniecības centrs „Sedumi”. T/c „Sedumi” – specializēts apkures, santehnikas, būvmateriālu, dārza un saimniecības preču tirdzniecības centrs.


Atverot t/c “Sedumi”, veikals „Sēta” tiek pārveidots kā specializēts meža un dārza tehnikas veikals, no preču sortimenta tiek izslēgtas santehnikas, apkures un būvniecības preces.

draugiem.lv