Vērtīgas dāvanas visiem iMow pircējiem

Tagad, pērkot STIHL iMow zāles pļaušanas robotus RMI 422 PC un RMI 632 PC, dodam dāvanā STIHL FSA 56 akumulatora krūmgriezi ar akumulatoru AK10 un lādētāju AL 101 (vērtība 249,00 EUR). Visiem STIHL iMow pļāvēju robotu pircējiem dāvinām uzstādīšanas komplektu (vērtība no 95,00 EUR līdz 229,00 EUR).

 

STIHL iMow pļaušanas roboti piedāvā ceļu uz perfektu zālāju bez pūlēm. Tas pilnībā automātiski, ātri un vienlaidus kopj mazas, vidējas un lielas zālāju platības. Izmantojot interaktīvu pļaušanas grafiku, ir iespējams noteikt laika periodu, kurā iMow pļaušanas robots var darboties. Šī darbības laika ietvaros ierīce pati izraugās laiku, kad zālāju pļaut, lai sasniegtu optimālu rezultātu. Roboti pļauj  patstāvīgi, apbrauc šķēršļus, pārvarot slīpumus un, ja nepieciešams, uzlādējas autonomi. Visi iMow pļaušanas roboti ar burtu C modeļa nosaukumā ļauj vadīt ierīci ar aplikācijas palīdzību savā viedtālrunī vai planšetdatorā.

 

RMI 4 sērijas modeļi

RMI 4 sērijas pļāvēji roboti ir vislabāk piemēroti mazām un vidējām zālāju platībām. Tie ātri paveic darbu un spēj viegli manevrēt.

• 1 700 m2 platība tiek nopļauta pāris stundu laikā. Tie viegli apbrauc šķēršļus.

• Ar slīpuma sensora palīdzību iMow roboti pļāvēji paši pielāgo pļaušanas ātrumu.

• Maksimālais kāpums līdz 40%.

 

RMI 6 sērijas modeļi

• RMI 6 sērijas modeļi ir paredzēti zālāju platībām 3 000–5 000 m2. Tiem ir noņemams vadības panelis, lai nodrošinātu ērtāku lietošanu.

• Visi iMow pļaušanas roboti ar burtu C modeļa nosaukumā ļauj vadīt ierīci ar aplikācijas palīdzību savā viedtālrunī vai planšetdatorā.
• Maksimālais kāpums līdz 45%.