Izvēlne

Meklēt

Jaunākie raksti

15. jūlijā Milwaukee Demo diena 12.Jūlijs, 18:17, 2021

Pievedums gaisa ventilatoriem 6.Jūlijs, 13:06, 2021

Piederumi konservēšanai 5.Jūlijs, 12:33, 2021

Rožu stādi 14.Maijs, 17:59, 2021

Klemātisu stādi 13.Maijs, 17:37, 2021

Moduļi

Akcijas

15. jūlijā Milwaukee Demo diena

15. jūlijā, no plkst. 9:00 līdz 14:00, t/c ''Sedumi'' norisināsies Milwaukee Demo diena.  Milwaukee Demo dienas ietvaros visiem interesentiem ir iespēja klātienē apskatīt un izmēģināt instrumentus no plašā Milwaukee klāsta. Būs iespēja aprunāties ar Milwaukee pārstāvji..

Lasīt vairāk..

Pievedums gaisa ventilatoriem

T/c "Sedumi" pievedums gaisa ventilatoriem.   Cena 27,82 EUR.

Lasīt vairāk..

Piederumi konservēšanai

T/c "Sedumi" varat iegādāties piederumus konservēšanai (burkas, vākus, mērtraukus u.c.).          

Lasīt vairāk..

Rožu stādi

T/c "Sedumi" plašā sortimentā pārdošanā rožu stādi. Daļu no sortimenta var aplūkot šeit. Stādus iespējams iegādāties tikai uz vietas tirdzniecības vietā, kamēr tie ir noliktavā.

Lasīt vairāk..

Klemātisu stādi

T/c "Sedumi" var iegādāties klemātisu stādus. Ar sortimentu var iepazīties šeit. Stādus iespējams iegādāties tikai uz vietas tirdzniecības vietā, kamēr tie ir noliktavā.

Lasīt vairāk..

Puķu un dekoratīvo augu stādi

T/c "Sedumi" ļoti plašs puķu un dekoratīvo augu stādu piedāvājums. Ar sortimentu var iepazīties šeit. Stādus iespējams iegādāties tikai uz vietas tirdzniecības vietā, kamēr tie ir noliktavā.

Lasīt vairāk..

Dažādu augu stādi

T/c "Sedumi" var iegādāties dažādu garšaugu, gurķu, ķirbju, kabaču, meloņu, cukini, baklažānu stādus. Sortimentu var aplūkot šeit. Stādus iespējams iegādāties tikai uz vietas tirdzniecības vietā, kamēr tie ir noliktavā.

Lasīt vairāk..

Pārdošanā tomātu stādi

T/c "Sedumi" pārdošanā tomātu stādi. Ļoti plašs siltumnīcas, lauka un balkona tomātu stādu sortiments. Ar sortimentu var iepazīties šeit. Stādus iespējams iegādāties tikai uz vietas tirdzniecības vietā, kamēr tie ir noliktavā.

Lasīt vairāk..

Pārdošanā vīnogu stādi

T/c "Sedumi" pārdošanā dažādu šķirņu vīnogu stādi.                   Stādus iespējams iegādāties tikai uz vietas tirdzniecības vietā, kamēr tie ir noliktavā.  

Lasīt vairāk..
draugiem.lv
Positive SSL Wildcard